Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Seriematcher HT 2019
Se länk till Skåneboll med uppdaterad serie Ht 2019:


Inkopierad 2019-08-04
Spelprogram - F11 Nordvästra B, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
LagNamnTel. bostadMobilFärger
Allerums GIFBengt Johnsson0706247094blå/vit/blå
Ekets GoIFChristophe Molina0706103003vit/röd/röd
Eskilsminne IFPer Davidsson0738077041Tröja Gul/Blå Byxa Blå Strumpa Gul
Eskilsminne IF 2Per Davidsson0738077041Tröja Gul/Blå Byxa Blå Strumpa Gul
Hittarps IK svartCatja Öhlinvit/svart/vit/vit
Jonstorps IF FK blåJohan Herrström0708810126Blåvit/Blå/Blå
Råå IF ljusblåRickard Engstrand0707568139ljusblå/vit/ljusblå
Råå IF vitRickard Engstrand0707568139ljusblå/vit/ljusblå
Teckomatorps SKAndreas Wickholm0704382112röd/grön/röd
Ängelholms FF blåFredrik Hörtewall0709894944Gul/Blåa/Gul
Ängelholms FF gulFredrik Hörtewall0709894944Gul/Blåa/Gul
Spelprogram
TidMatchSpelplats
Röd text= Ändrad matchtid = Peka på utropstecknet så visas en notering Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00Råå IF ljusblå - Eskilsminne IFRåå IP B-plan 7-manna
2019-08-17 11:00Ekets GoIF - Teckomatorps SKRyavallen C-plan 7-manna 2
2019-08-17 12:00Allerums GIF - Jonstorps IF FK blåRyvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00Ängelholms FF blå - Råå IF vitNya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-08-18 11:30Eskilsminne IF 2 - Hittarps IK svartVästergårds IP 2, 7-manna
2019-08-20 19:00Eskilsminne IF - Ängelholms FF blåVästergårds IP 4, 7-manna
2019-08-23 18:00Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF gulKullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-23 18:00Teckomatorps SK - Råå IF ljusblåTeckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 19:00Råå IF vit - Allerums GIFRåå IP B-plan 7-manna
2019-08-25 09:00Hittarps IK svart - Ekets GoIFLaröds IP plan 6 bollfält
2019-08-30 17:45Råå IF ljusblå - Hittarps IK svartRåå IP B-plan 7-manna
2019-08-31 10:30Allerums GIF - Eskilsminne IFRyvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00Ängelholms FF blå - Teckomatorps SKNya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
September
2019-09-01 10:00Ekets GoIF - Eskilsminne IF 2Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-01 13:00Ängelholms FF gul - Råå IF vitNya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-06 18:00Teckomatorps SK - Allerums GIFTeckomatorps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-06 19:00Råå IF vit - Jonstorps IF FK blåRåå IP B-plan 7-manna
2019-09-07 14:00Eskilsminne IF - Ängelholms FF gulVästergårds IP 6, 7-manna
2019-09-08 11:00Eskilsminne IF 2 - Råå IF ljusblåVästergårds IP 6, 7-manna
2019-09-08 14:00Hittarps IK svart - Ängelholms FF blåLaröds IP plan 6 bollfält
2019-09-13 18:30Råå IF ljusblå - Ekets GoIFRåå IP B-plan 7-manna
2019-09-14 11:00Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF 2Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 12:00Allerums GIF - Hittarps IK svartRyvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-15 13:00Jonstorps IF FK blå - Eskilsminne IFKullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-09-15 13:00Ängelholms FF gul - Teckomatorps SKNya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-20 18:00Teckomatorps SK - Jonstorps IF FK blåTeckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00Ekets GoIF - Ängelholms FF blåRyavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00Eskilsminne IF - Råå IF vitVästergårds IP 6, 7-manna
2019-09-22 11:00Eskilsminne IF 2 - Allerums GIFVästergårds IP 6, 7-manna
2019-09-22 14:30Hittarps IK svart - Ängelholms FF gulLaröds IP plan 6 bollfält
2019-09-27 18:30Råå IF vit - Teckomatorps SKRåå IP B-plan 7-manna
2019-09-28 13:00Jonstorps IF FK blå - Hittarps IK svartKullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblåNya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-29 11:00Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF 2Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:30Allerums GIF - Ekets GoIFRyvallen A-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 17:45Råå IF ljusblå - Allerums GIFRåå IP B-plan 7-manna
2019-10-04 18:00Teckomatorps SK - Eskilsminne IFTeckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 13:00Ekets GoIF - Ängelholms FF gulRyavallen C-plan 7-manna 2
2019-10-06 09:30Hittarps IK svart - Råå IF vitLaröds IP plan 6 bollfält
2019-10-06 11:00Eskilsminne IF 2 - Jonstorps IF FK blåVästergårds IP 6, 7-manna
2019-10-11 18:00Råå IF vit - Eskilsminne IF 2Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-12 11:00Eskilsminne IF - Hittarps IK svartVästergårds IP 6, 7-manna
2019-10-12 11:30Allerums GIF - Ängelholms FF blåRyvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-13 13:00Jonstorps IF FK blå - Ekets GoIFKullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-13 13:00Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblåNya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3

 
_________________