Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Spelade matcher
APRIL 2019
 
21
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Helsingborgs FF
2  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart
  -      
21
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart
3  -  3  
21
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Vikens IK blå
6  -  2  
21
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Munka Ljungby IF röd
  -      
20
14:00
lör
14:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Höganäs BK blå
  -      
20
14:00
lör
14:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF 2
4  -  5  
20
13:00
lör
13:00    
P19, Ljusseveka
P19 » 
IFK Värnamo - Ängelholms FF
8  -  0  
20
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - IK Wormo
  -      
20
11:00
lör
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Konstgräs 7-manna
F12 » 
Ängelholms FF - Båstads GIF
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Allerums GIF blå
  -      
18
19:30
tor
19:30    
P17, Landskrona IP F-plan konstgräs
P17 » 
Landskrona BoIS - Ängelholms FF
3  -  2  
18
19:15
tor
19:15    
P15, Västergårds IP 7, konstgräs
P15 » 
Högaborgs BK 1 - Ängelholms FF
1  -  6  
18
19:00
tor
19:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Vinbergs IF
3  -  0  
17
18:30
ons
18:30    
Dam, Västra Karups IP A-plan
Dam » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
0  -  2  
17
18:30
ons
18:30    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - Högaborgs BK
9  -  1  
17
18:30
ons
18:30    
P14, Filborna IP 4
P14 » 
Spanska Akademin FF röd - Ängelholms FF blå
4  -  2  
17
18:00
ons
18:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Ängelholms FF Blå
  -      
16
19:00
tis
19:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - åhus
  -      
16
19:00
tis
19:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - Åhus IF
2  -  4  
 
14
14:00
sön
14:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF 1
1  -  3  
14
14:00
sön
14:00    
P19, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P19 » 
Ängelholms FF - IF Elfsborg
1  -  5  
14
13:00
sön
13:00    
P10, Västergårds IP 2
P10 » 
Högaborgs BK - Ängelholms FF gul
  -      
14
12:30
sön
12:30    
F11, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F11 » 
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Blå
  -      
14
11:30
sön
11:30    
P12, Vejby IP 7-manna
P12 » 
Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P9, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P9 » 
Ramlösa Södra IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
13
14:00
lör
14:00    
F 9-10, Bållevi A-plan 5-manna
F 9-10 » 
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P17, Påskbergsvallen C
P17 » 
Varbergs BoIS FC - Ängelholms FF
0  -  6  
13
13:00
lör
13:00    
P16, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
4  -  1  
13
12:30
lör
12:30    
Herrlag, Valhalla 1 Konstgräs
Herrlag » 
Qviding FIF - Ängelholms FF
3  -  2  
13
12:00
lör
12:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
5  -  1  
13
12:00
lör
12:00    
F 9-10, Västergårds IP 6
F 9-10 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
13
12:00
lör
12:00    
F12, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
F12 » 
Råå IF (7m) - Ängelholms FF UTGÅTT
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P10, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
P10 » 
Brunnby FF vit - Ängelholms FF vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Eskilsminne IF
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Åstorps FF vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P13, Ljungavallen 9-manna
P13 » 
Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Ängelholms FF blå
4  -  3  
13
11:00
lör
11:00    
P9, Västergårds IP, plan 12
P9 » 
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Svalövs BK 1
  -      
13
10:00
lör
10:00    
F12, Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
F12 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P10, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P10 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF blå
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P12, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P12 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF gul
  -      
10
18:30
ons
18:30    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK
13  -  0  
 
07
14:00
sön
14:00    
P16, Ängelholms IP A-plan
P16 » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS
4  -  2  
07
14:00
sön
14:00    
P19, Malmö Stadionområdet Hybridplanen
P19 » 
Malmö FF - Ängelholms FF
4  -  0  
07
11:00
sön
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Helsingborg Östra IF
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P14, Nya träningsplanerna
P14 » 
Ängelholms FF - Tölö FF
  -      
07
09:00
sön
09:00    
P11, Kamratcupen Höganäs
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
06
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - IS Halmia
2  -  0  
06
13:00
lör
13:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P17 » 
Ängelholms FF - Varbergs GIF FK
1  -  2  
06
08:30
lör
08:30    
F12, Bortamatch
F12 » 
Cup Strövelstorp - Ängelholms FF
  -      
MARS 2019
 
31
15:00
sön
15:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Eksjö - Ängelholms FF
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - Klippans FF
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P15, Serneke Arena
P15 » 
IFK Göteborg - Ängelholms FF
  -      
30
14:30
lör
14:30    
P19, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P19 » 
Ängelholms FF - IFK Göteborg
3  -  1  
30
13:45
lör
13:45    
F14, Bortamatch
F14 » 
fortuna vintercupen - Ängelholms FF
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herrlag » 
Torns IF - Ängelholms FF
3  -  1  
30
12:15
lör
12:15    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF II
  -      
30
11:45
lör
11:45    
P13, Lerberget
P13 » 
Höganäs - Ängelholms FF
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF I
  -      
 
24
18:00
sön
18:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Laholms FK
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Falkenbergs FF - Ängelholms FF
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Hässleholms IF
4  -  0  
24
11:00
sön
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Landskrona Bois
  -      
24
10:00
sön
10:00    
F12, Nya träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Västra Karup
  -      
24
09:45
sön
09:45    
F11, Harlyckans IP, Plan 3
F11 » 
LB07 Svart - Ängelholms FF
  -      
24
09:45
sön
09:45    
F11, Harlyckans IP, Plan 3
F11 » 
LB07 Röd - Ängelholms FF
  -      
23
15:00
lör
15:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
23
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Herrlag » 
Ängelholms FF - Vinbergs IF
6  -  1  
23
11:00
lör
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Marieholms IS
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P14, Bjuvstorps FF
P14 » 
Bjuvstorps FF P04 - Ängelholms FF
0  -  4  
23
09:45
lör
09:45    
P11, BK Landoras vintercup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
Dam, Harlyckan 3, konstgräs
Dam » 
Högaborgs BK (3) - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (3)
2  -  1  
17
15:00
sön
15:00    
P14, Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
P14 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF
3  -  8  
17
14:00
sön
14:00    
P19, Bortamatch
P19 » 
Landskrona BoIS (U19) - Ängelholms FF (U19)
3  -  1  
17
12:00
sön
12:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - eskilsminne
  -      
17
11:00
sön
11:00    
F12, Bortamatch
F12 » 
Viken - Ängelholms FF
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - Eket
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F12, Nya träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Munka Ljungby
  -      
16
12:30
lör
12:30    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne ll
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne l
  -      
14
18:00
tor
18:00    
Herrlag, Landskrona IP F-plan konstgräs
Herrlag » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS A
0  -  2  
13
19:00
ons
19:00    
P16, Nya träningsplanerna
P16 » 
Ängelholms FF (U16) - Helsingborgs IF (U16)
1  -  1  
12
18:30
tis
18:30    
P13, Örebäcksvallen
P13 » 
Båstads GIF - Ängelholms FF
  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Ängelholms FF - BK astrio
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Förslövs IF
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF (U19) - Varbergs BoIS FC (U19)
2  -  0  
10
11:00
sön
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Höganäs BK
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
IFK Göteborg (U17) - Ängelholms FF (U17)
5  -  0  
09
14:30
lör
14:30    
F14, Bortamatch
F14 » 
fortuna - Ängelholms FF
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna
Herrlag » 
Ängelholms FF - Markaryds IF
8  -  0  
09
11:00
lör
11:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - IK Wormo 2.
  -      
09
10:00
lör
10:00    
F12, Nya träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Strövelstorp
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF - Klippans FF
9  -  0  
06
19:00
ons
19:00    
Dam, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (3) - Västra Karups IF (2)
1  -  6  
05
19:15
tis
19:15    
Dam, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (3) - Fortuna FF (4)
3  -  1  
 
03
14:00
sön
14:00    
P14, Vejby IP, Konstgräs
P14 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
2  -  10
03
13:00
sön
13:00    
F16, Nya träningsplanerna
F16 » 
Ängelholms FF - Hittarp
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P16, Bortamatch
P16 » 
Husie IF (U16) - Ängelholms FF (U16)
2  -  3  
03
13:00
sön
13:00    
P19, Bortamatch
P19 » 
Utsiktens BK (U19) - Ängelholms FF (U19)
1  -  1  
03
12:30
sön
12:30    
P10, Nya träningsplanerna Plan 5
P10 » 
Ängelholms FF - Bjäre United
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Laholms FK
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
F14, Bortamatch
F14 » 
Hittarp - Ängelholms FF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - Örgryte IS FF (U17)
1  -  9  
02
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Filborna IP
Herrlag » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
1  -  1  
02
12:30
lör
12:30    
P10, Nya träningsplanerna plan 4
P10 » 
Ängelholms FF - Brunnby FF
  -      
02
12:20
lör
12:20    
P15, Samling 10.30
P15 » 
Halmstad BK - Ängelholms FF
  -      
FEBRUARI 2019
 
27
19:00
ons
19:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - Halmstads BK (U17)
1  -  4  
 
24
16:00
sön
16:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Snöstorp Nyhem - Ängelholms FF
  -      
24
15:15
sön
15:15    
P16, Bortamatch
P16 » 
FK Karlskrona (U16) - Ängelholms FF (U16)
2  -  1  
24
14:00
sön
14:00    
P14, Konstgräs plan 3
P14 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P11, Bortamatch
P11 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - IK Wormo 1.
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P19, Bortamatch
P19 » 
Eskilsminne IF (U19) - Ängelholms FF (U19)
1  -  8  
23
10:00
lör
10:00    
P14, Rydebäck
P14 » 
Fortuna - Ängelholms FF
  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
BK Häcken (U17) - Ängelholms FF (U17)
3  -  1  
17
11:00
sön
11:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF (U19) - Falkenbergs FF (U19)
5  -  1  
16
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Höganäs BK
4  -  2  
16
12:00
lör
12:00    
P14, Bortamatch
P14 » 
Snöstorp FF - Ängelholms FF
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P13, Rydebäcks Konstgräs
P13 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P16, Nya träningsplanerna
P16 » 
Ängelholms FF (U16) - Hässleholms IF (U16)
1  -  2  
 
10
13:00
sön
13:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - IF Elfsborg (U17)
1  -  2  
10
12:30
sön
12:30    
P14, Löddeköping
P14 » 
IF Lödde - Ängelholms FF
  -      
10
11:15
sön
11:15    
P13, Bjärevallen
P13 » 
Förslövs IF - Ängelholms FF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Lödde IF
  -      
10
09:00
sön
09:00    
P12, Bortamatch Utomhus i Klippan.
P12 » 
Klippans FF - Ängelholms FF
  -      
09
17:00
lör
17:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Ängelholms FF - Orust
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna
Herrlag » 
Ängelholms FF - Asarums IF FK
1  -  2  
09
11:15
lör
11:15    
P19, Vejby IP Konstgräs
P19 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
1  -  2  
 
03
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - vejb
  -      
03
12:30
sön
12:30    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - IF Centern
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
  -      
03
09:15
sön
09:15    
P11, Olympiafältet plan 7
P11 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
02
15:00
lör
15:00    
F16, Bortamatch
F16 » 
Fortuna - Ängelholms FF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P14, Tolvans IP
P14 » 
IF Lödde - Ängelholms FF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P16, Bortamatch
P16 » 
BK Häcken (U16) - Ängelholms FF (U16)
6  -  1  
02
14:15
lör
14:15    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Råå IF
0  -  3  
02
12:00
lör
12:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
Mjällby AIF - Ängelholms FF
  -      
JANUARI 2019
 
26
13:00
lör
13:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF - Falkenbergs FF
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P12, Bortamatch
P12 » 
BK Landora - Ängelholms FF
  -      
26
07:30
lör
07:30    
P11, Kristianstad Arena Cup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - fortuna
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P13, Hedens IP
P13 » 
Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
  -      
19
12:00
lör
12:00    
P14, Vankiva IF Hässleholm
P14 » 
Vankiva IF - Ängelholms FF
  -      
19
10:00
lör
10:00    
F14, Bortamatch
F14 » 
fortuna - Ängelholms FF
  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - fc rosengården
  -      
 
06
13:00
sön
13:00    
F 9-10, Båstad
 
F 9-10 » 
- Ängelholms FF
  -      
04
10:45
fre
10:45    
P11, Bjäre Cup
 
P11 » 
Match
  -      
03
20:00
tor
20:00    
F14, Bortamatch
F14 » 
bjäre cupen - Ängelholms FF
  -      
03
12:40
tor
12:40    
P10, Cupen spelas i Strandängsskolans idrottshall
P10 » 
Bjäre Futsal cup - Ängelholms FF
  -      
DECEMBER 2018
 
29
09:15
lör
09:15    
P14, Sporthallen i Åstorp
 
P14 » 
- Ängelholms FF
  -      
27
14:00
tor
14:00    
F14, Bortamatch
F14 » 
Strövelstorps inomhus cup - Ängelholms FF
  -      
27
11:30
tor
11:30    
F14, Bortamatch
F14 » 
strövelstorps cup inomhus - Ängelholms FF
  -      
27
08:00
tor
08:00    
P11, BK Landoras julcup, Landskrona
 
P11 » 
- BK Landoras julcup, Landskrona
  -      
26
08:00
ons
08:00    
P14, Landskrona Idrottshall
 
P14 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
15
08:15
lör
08:15    
P10, Bortamatch
 
P10 » 
Lucia cup i Klippan - Ängelholms FF
  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - Hittarps Ik
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Båstads GIF
  -      
04
19:00
tis
19:00    
F16, Nya träningsplanerna
F16 » 
Ängelholms FF - Kullabygden DFF
  -      
 
02
15:30
sön
15:30    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P11, Tolvans IP
P11 » 
IF Lödde - Ängelholms FF
  -      
 
_________________