Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Spelade matcher
OKTOBER 2019
 
14
18:30
mån
18:30    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborg City FC - Ängelholms FF blå
  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
F11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F11 » 
Ängelholms FF GUL - Råå IF ljusblå
  -      
13
13:00
sön
13:00    
F14, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
4  -  4  
13
13:00
sön
13:00    
P11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - IF Lödde svart
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P14, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - BK Höllviken
2  -  2  
13
11:00
sön
11:00    
F12, Toftavallen C-plan 7-manna 1
F12 » 
Ödåkra IF/Allerums GIF - Ängelholms FF
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 » 
Helsingborgs IF svart - Ängelholms FF gul
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P10, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå
  -      
13
09:30
sön
09:30    
F 9-10, Laröds IP F-plan
F 9-10 » 
Hittarps IK - Ängelholms FF
  -      
13
09:30
sön
09:30    
F11, Laröds IP F-plan
F11 » 
Hittarps IK - Ängelholms FF
  -      
12
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
2  -  1  
12
14:00
lör
14:00    
P13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Landskrona BoIS
2  -  5  
12
12:30
lör
12:30    
F12, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
F12 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF
0  -  0  
12
12:30
lör
12:30    
P10, Västergårds IP 2
P10 » 
Eskilsminne IF svart - Ängelholms FF gul
  -      
12
12:00
lör
12:00    
F 9-10, Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
F 9-10 » 
Skäldervikens IF - Ängelholms FF
  -      
12
11:30
lör
11:30    
F11, Ryvallen A-plan 7-manna 1
F11 » 
Allerums GIF - Ängelholms FF BLÅ
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P10, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF vit - Jonstorps IF FK
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF vit - Gantofta IF
  -      
12
09:30
lör
09:30    
P9, Munka IP C-plan 5-manna 1
P9 » 
Munka Ljungby IF blå - Ängelholms FF blå
  -      
11
18:30
fre
18:30    
P19, Strandvallen A-plan
P19 » 
Mjällby AIF - Ängelholms FF
5  -  0  
09
19:00
ons
19:00    
P14, Nya träningsplanerna
P14 » 
Ängelholms FF - Lödde
  -      
09
18:30
ons
18:30    
P13, Hyllinge IP B-plan 9-manna
P13 » 
Hyllinge GIF - Ängelholms FF gul
1  -  3  
 
06
17:00
sön
17:00    
F16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F16 » 
Ängelholms FF - Vanneberga IF
2  -  0  
06
16:00
sön
16:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF/Trollenäs IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (9m)
3  -  0  
06
15:00
sön
15:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - Furulunds IK svart
7  -  1  
06
15:00
sön
15:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo
7  -  2  
06
14:00
sön
14:00    
P19, Ängelholms IP A-plan
P19 » 
Ängelholms FF - Örgryte IS FF
1  -  4  
06
13:00
sön
13:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit
  -      
06
13:00
sön
13:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF blå - Ödåkra IF
  -      
06
13:00
sön
13:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF
  -      
06
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF svart
  -      
06
10:00
sön
10:00    
F11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF svart
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Fortuna FF vit
  -      
05
15:30
lör
15:30    
F16, Sandskogens IP A-plan
F16 » 
IK Pandora FF - Ängelholms FF
2  -  0  
05
15:00
lör
15:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF orange
  -      
05
14:30
lör
14:30    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F12 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul
  -      
05
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Stafsinge IP 1
Herrlag » 
Stafsinge IF - Ängelholms FF
1  -  2  
05
14:00
lör
14:00    
Dam, Gunnesbo Gård A-plan
Dam » 
Torns IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
2  -  2  
05
14:00
lör
14:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Förslövs IF (Bjäre United) vit
5  -  0  
05
13:00
lör
13:00    
F11, Ryavallen C-plan 7-manna 2
F11 » 
Ekets GoIF - Ängelholms FF Blå
  -      
05
12:30
lör
12:30    
P14, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P14 » 
Staffanstorp United FC 1 - Ängelholms FF gul
2  -  1  
05
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Västra Karups IF
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P10, Vejby IP 7-manna
P10 » 
Vejby IF orange - Ängelholms FF vit
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P11, Landskrona IP D-plan 7-manna
P11 » 
Landskrona BoIS - Ängelholms FF gul
  -      
05
10:00
lör
10:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK vit
7  -  2  
05
10:00
lör
10:00    
P10, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P10 » 
Höganäs BK röd - Ängelholms FF blå
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P9, Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Häljarps IF - Ängelholms FF vit
  -      
03
19:00
tor
19:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P13 » 
Kågeröds BoIF - Ängelholms FF blå
0  -  2  
02
18:30
ons
18:30    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Vejby IF orange
  -      
01
19:15
tis
19:15    
P14, Högalids IP, A-plan 9-manna
P14 » 
Harrie FF - ÄFF
8  -  1  
01
18:30
tis
18:30    
P13, Bållevi A-plan 9-manna
P13 » 
Helsingborg Östra IF grön - Ängelholms FF gul
3  -  0  
SEPTEMBER 2019
 
30
18:30
mån
18:30    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF Röd
  -      
 
29
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (9m) - Kullabygdens DFF
  -      
29
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Asmundtorps IF
3  -  1  
29
16:00
sön
16:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF svart
4  -  8  
29
15:00
sön
15:00    
P12, Vejby IP 7-manna
P12 » 
Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P10, Filborna IP 2
P10 » 
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF blå
  -      
29
13:00
sön
13:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P10 » 
Ängelholms FF gul - Ödåkra IF
  -      
29
11:00
sön
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF GUL - Eskilsminne IF 2
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P11, Västergårds IP 4
P11 » 
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P13, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P13 » 
Borstahusens BK 2 - Ängelholms FF blå
5  -  1  
29
11:00
sön
11:00    
P14, Västergårds IP 1 9-manna
P14 » 
Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF blå
5  -  8  
29
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Glumslövs FF
  -      
29
10:00
sön
10:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F11 » 
Ängelholms FF BLÅ - Råå IF ljusblå
  -      
29
10:00
sön
10:00    
F12, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
F12 » 
Höganäs BK - Ängelholms FF
2  -  2  
28
15:00
lör
15:00    
P19, Vångavallen, Trelleborg C-plan
P19 » 
Trelleborgs FF - Ängelholms FF
2  -  3  
28
13:00
lör
13:00    
P8, Nya träningsplanerna
 
P8 » 
Ängelholms FF - Sammandrag
  -      
28
12:30
lör
12:30    
P15, Laröds IP plan 3 konstgräs
P15 » 
Hittarps IK blå - Ängelholms FF
1  -  8  
28
11:30
lör
11:30    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Kullavägens BK blå - Ängelholms FF blå
  -      
28
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Västergårds IP 6
F 9-10 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
28
11:00
lör
11:00    
F11, Västergårds IP 6
F11 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF vit - Höganäs BK gul
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Borstahusens BK
  -      
28
10:00
lör
10:00    
F12, Vikvalla C-plan
F12 » 
Vikens IK - Ängelholms FF
1  -  1  
27
19:15
fre
19:15    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Eslövs BK
0  -  0  
27
19:00
fre
19:00    
P17, G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
P17 » 
Kristianstad FC - Ängelholms FF
4  -  0  
27
18:00
fre
18:00    
P13, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P13 » 
Höganäs BK röd - Ängelholms FF gul
4  -  9  
25
19:30
ons
19:30    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Hörby FF
5  -  1  
25
19:00
ons
19:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Laholms FK
2  -  2  
25
18:15
ons
18:15    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd
  -      
24
19:00
tis
19:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
24
19:00
tis
19:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - Kristianstad FC
3  -  2  
24
18:45
tis
18:45    
Dam, Västra Karups IP B-plan
Dam » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (9m)
2  -  2  
24
18:15
tis
18:15    
F12, Örevångs IP konstgräs 9-manna
F12 » 
Glumslövs FF - Ängelholms FF
4  -  4  
 
22
15:30
sön
15:30    
F14, Laröds IP plan 2 konstgräs
F14 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF
4  -  0  
22
15:00
sön
15:00    
Dam, Norrlyckan A-plan
Dam » 
Billesholms IK - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
1  -  1  
22
14:30
sön
14:30    
F11, Laröds IP plan 6 bollfält
F11 » 
Hittarps IK svart - Ängelholms FF GUL
  -      
22
14:30
sön
14:30    
P14, Wä IP A-plan
P14 » 
Wä IF - Ängelholms FF gul
2  -  4  
22
14:00
sön
14:00    
P19, Ängelholms IP A-plan
P19 » 
Ängelholms FF - Åtvidabergs FF
3  -  5  
22
13:30
sön
13:30    
F 9-10, Vikvalla D-plan
F 9-10 » 
Vikens IK 2 - Ängelholms FF
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P12 » 
Ängelholms FF blå - FC Kopparmöllan
  -      
22
10:00
sön
10:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs FF/Stattena IF (7m)
5  -  3  
22
10:00
sön
10:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF vit
4  -  2  
22
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Ängelholms FF vit
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblå
  -      
22
09:30
sön
09:30    
P11, Laröds IP plan 6 bollfält
P11 » 
Hittarps IK - Ängelholms FF gul
  -      
21
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - FC Rosengård 1917
3  -  2  
21
13:00
lör
13:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Perstorp Bälinge IK (7m)
9  -  1  
21
13:00
lör
13:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - IFK Fjärås
3  -  3  
21
12:00
lör
12:00    
P10, Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Fortuna FF svart - Ängelholms FF gul
  -      
21
11:30
lör
11:30    
P10, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P10 » 
Allerums GIF - Ängelholms FF vit
  -      
21
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Jonstorps IF FK vit
  -      
21
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF - Jonstorps IF FK vit
  -      
21
11:00
lör
11:00    
F11, Nya träningsplanerna
F11 » 
Ängelholms FF (F10) - Jonstorp (F10)
  -      
21
11:00
lör
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - IK Wormo
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Hittarps IK svart
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F11, Ryavallen C-plan 7-manna 2
F11 » 
Ekets GoIF - Ängelholms FF BLÅ
  -      
18
19:00
ons
19:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Brunnby FF
  -      
16
19:00
mån
19:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (9m) - IK Wormo
0  -  4  
 
15
14:00
sön
14:00    
P15, Västergårds IP 11
P15 » 
Högaborgs BK 1 - Ängelholms FF
  -      
15
13:00
sön
13:00    
F11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF GUL - Teckomatorps SK
  -      
15
13:00
sön
13:00    
F12, Nya Träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Stattena IF
  -      
15
13:00
sön
13:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - Hyllie IK vit
1  -  0  
15
12:30
sön
12:30    
P11, Laröds IP plan 6 bollfält
P11 » 
Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Västergårds IP 6 F10
F 9-10 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Laröds IP plan 6 bollfält
F 9-10 » 
Hittarps IK röd - Ängelholms FF
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F11, Bortamatch
F11 » 
Eskilsminne - Ängelholms FF
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F11, Västergårds IP 6
F11 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P12, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P12 » 
Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Fortuna FF svart
  -      
14
13:30
lör
13:30    
Herrlag, Hedevi 1
Herrlag » 
Ullareds IK - Ängelholms FF
1  -  2  
14
13:00
lör
13:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F12 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF (7m)
0  -  1  
14
13:00
lör
13:00    
P19, Örnvallen A
P19 » 
Halmstads BK - Ängelholms FF
3  -  0  
14
12:30
lör
12:30    
P17, Strandvallen
P17 » 
Mjällby AIF - Ängelholms FF
6  -  1  
14
12:30
lör
12:30    
P9, Svalövs IP 7-manna
P9 » 
Svalövs BK 2 - Ängelholms FF gul
  -      
14
12:15
lör
12:15    
P10, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P10 » 
Skäldervikens IF vit - Ängelholms FF blå
  -      
14
12:00
lör
12:00    
P13, Tolvans IP B-plan 9-manna
P13 » 
IF Lödde svart - Ängelholms FF blå
0  -  5  
14
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
F11 » 
Ängelholms FF BLÅ - Eskilsminne IF 2
  -      
14
11:00
lör
11:00    
F12, Odenvallen A-plan 9-manna
F12 » 
Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Ängelholms FF
4  -  4  
14
11:00
lör
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P7, Västergård
 
P7 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P9, Örebäcksvallen A-plan 5-manna 2
P9 » 
Båstads GIF - Ängelholms FF blå
  -      
14
09:30
lör
09:30    
F 7-8, Västergård
 
F 7-8 » 
- Ängelholms FF
  -      
13
19:00
fre
19:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul
  -      
13
17:30
fre
17:30    
P12, Grevieparken B-plan 7-manna 1
P12 » 
Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni - Ängelholms FF blå
  -      
12
19:00
tor
19:00    
Dam, Ängelholms IP A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Råå IF
0  -  4  
11
18:30
ons
18:30    
F12, Norrlyckan A-plan
F12 » 
Billesholms IK - Ängelholms FF
1  -  2  
10
19:00
tis
19:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (9m) - Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF
1  -  4  
10
18:15
tis
18:15    
P15, Örbyvallen A-plan
P15 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
4  -  3  
 
08
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Lunds BOIS
0  -  4  
08
17:00
sön
17:00    
F16, Nya Träningsplanerna
F16 » 
Ängelholms FF - FC Rosengård
2  -  2  
08
14:00
sön
14:00    
F11, Laröds IP plan 6 bollfält
F11 » 
Hittarps IK svart - Ängelholms FF BLÅ
  -      
08
13:00
sön
13:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F12 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul
4  -  2  
08
13:00
sön
13:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Perstorp Bälinge IK
  -      
08
13:00
sön
13:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Stattena IF
8  -  3  
08
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - Vejby IF
4  -  4  
08
11:30
sön
11:30    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P10 » 
Vikens IK röd - Ängelholms FF vit
  -      
08
10:00
sön
10:00    
F12, Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
F12 » 
Båstads GIF - Ängelholms FF
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Allerums GIF vit
  -      
08
sön
00:00    
P9, Bortamatch
P9 » 
Teckomatorps SK - Ängelholms FF vit
  -      
07
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Ruddalen 1 Konstgräs
Herrlag » 
Assyriska BK - Ängelholms FF
3  -  0  
07
14:00
lör
14:00    
F11, Västergårds IP 6
F11 » 
Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF GUL
  -      
07
14:00
lör
14:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Ekets GoIF vit
1  -  3  
07
14:00
lör
14:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - Vellinge IF
2  -  3  
07
12:00
lör
12:00    
P14, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P14 » 
GIF Nike gul - Ängelholms FF gul
5  -  2  
07
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Vejby IF
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - FC Rosengård 1917
4  -  2  
07
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
07
10:30
lör
10:30    
P8, Västergårda IP (Helsingborg)
P8 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P7, Västergård
 
P7 » 
Sammandrag Västergård - Ängelholms FF
  -      
06
18:00
fre
18:00    
P10, Bållevi A-plan 7-manna 2
P10 » 
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF gul
  -      
04
19:00
ons
19:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F14 » 
Ängelholms FF - Södra Sandby IF
5  -  5  
04
18:30
ons
18:30    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Skäldervikens IF blå
  -      
04
18:00
ons
18:00    
F12, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
F12 » 
Skäldervikens IF (7m) - Ängelholms FF
1  -  3  
03
18:30
tis
18:30    
F 9-10, Västergårds IP 12
F 9-10 » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
  -      
02
19:30
mån
19:30    
Dam, Laröds IP plan 3 konstgräs
Dam » 
Hittarps IK 1 - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (9m)
0  -  3  
 
01
13:30
sön
13:30    
P19, Finnvedsvallen
P19 » 
IFK Värnamo - Ängelholms FF
1  -  2  
01
13:00
sön
13:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF GUL - Råå IF ljusblå
  -      
01
13:00
sön
13:00    
F12, Nya Träningsplanerna,
F12 » 
Ängelholms FF - Åstorps FF
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Ekets GoIF
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Högaborgs BK
4  -  3  
01
13:00
sön
13:00    
P17, Kristineslätt IP 1
P17 » 
Falkenbergs FF - Ängelholms FF
0  -  6  
01
12:30
sön
12:30    
P14, Vellinge IP Östranplan 9-manna
P14 » 
Vellinge IF - Ängelholms FF gul
8  -  2  
01
10:30
sön
10:30    
P15, Lindeborgs IP A-plan
P15 » 
Lindeborgs FF 1948 röd - Ängelholms FF
4  -  2  
01
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF vit - Båstads GIF vit
  -      
AUGUSTI 2019
 
31
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Onsala BK
3  -  1  
31
14:00
lör
14:00    
P16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P16 » 
Ängelholms FF - Lunds BK
2  -  2  
31
13:30
lör
13:30    
F 9-10, Vejby IP 7-manna
F 9-10 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
31
13:00
lör
13:00    
Dam, Kvidinge IP A-plan
Dam » 
Klippans FF/Kvidinge IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
0  -  6  
31
12:30
lör
12:30    
P13, Laröds IP plan 2 konstgräs
P13 » 
Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå
0  -  3  
31
12:30
lör
12:30    
P9, Laröds IP plan 5 bollfält
P9 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF gul
  -      
31
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F11 » 
Ängelholms FF BLÅ - Teckomatorps SK
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P11, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
P11 » 
Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - IF Lödde
1  -  4  
31
10:30
lör
10:30    
F12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12 » 
Stattena IF (7m) - Ängelholms FF
  -      
31
10:00
lör
10:00    
F12, Strövelstorps IP A-plan 9-manna
F12 » 
Strövelstorps GIF - Ängelholms FF
2  -  5  
31
10:00
lör
10:00    
P9, Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Glumslövs FF grön - Ängelholms FF vit
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P9, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P9 » 
Ödåkra IF - Ängelholms FF blå
  -      
30
18:15
fre
18:15    
P11, Idrottsparken, Billesholm B-plan
P11 » 
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Ängelholms FF blå
  -      
28
19:00
ons
19:00    
Dam, Ängelholms IP A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Högaborgs BK
0  -  1  
26
18:30
mån
18:30    
P19, Ängelholms IP A-plan
P19 » 
Ängelholms FF - Mjällby AIF
2  -  1  
 
25
15:00
sön
15:00    
F14, Åhus IP A1 9-manna
F14 » 
Åhus IF - Ängelholms FF
3  -  7  
25
14:15
sön
14:15    
P14, Rydebäcks IP
P14 » 
Fortuna FF svart - Ängelholms FF blå
9  -  0  
25
14:00
sön
14:00    
P12, Laröds IP plan 6 bollfält
P12 » 
Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P14 » 
Ängelholms FF gul - BK Olympic 1
1  -  0  
25
11:30
sön
11:30    
P13, Laröds IP plan 2 konstgräs
P13 » 
Hittarps IK röd - Ängelholms FF gul
1  -  2  
25
11:00
sön
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Vikens IK
11  -  0  
25
10:30
sön
10:30    
P10, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P10 » 
Höganäs BK blå - Ängelholms FF gul
  -      
25
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P10, Munka IP C-plan 7-manna 1
P10 » 
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF vit
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P11, Häljarps IP B-plan 5-manna
P11 » 
Häljarps IF 1 - Ängelholms FF blå
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF vit
  -      
24
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Heleneholms IP Huvudarena
Herrlag » 
KSF Prespa Birlik - Ängelholms FF
1  -  0  
24
14:00
lör
14:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Husie IF 1
7  -  0  
24
14:00
lör
14:00    
P16, Hammarviken Arena
P16 » 
Örgryte IS FF - Ängelholms FF
5  -  2  
24
14:00
lör
14:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - BK Höllviken
2  -  1  
24
11:00
lör
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF blå
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit
  -      
24
10:00
lör
10:00    
F12, Munka IP C-plan 7-manna 2
F12 » 
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P9, Kullaparken B-plan 5-manna
P9 » 
Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF gul
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P9, Ryvallen A-plan 5-manna 1
P9 » 
Allerums GIF blå - Ängelholms FF blå
  -      
23
18:30
fre
18:30    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart
11  -  0  
23
18:00
fre
18:00    
F11, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F11 » 
Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF GUL
  -      
22
18:30
tor
18:30    
F16, Nya Träningsplanerna
F16 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
1  -  5  
22
18:30
tor
18:30    
P19, Ängelholms IP A-plan
P19 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
1  -  3  
21
17:30
ons
17:30    
P11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF vit - Ängelholms FF gul
  -      
20
19:00
tis
19:00    
F11, Västergårds IP 4
F11 » 
Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF BLÅ
  -      
 
18
17:00
sön
17:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - IFK Malmö FK
2  -  1  
18
15:00
sön
15:00    
F12, Norrvalla IP
F12 » 
Helsingborgs FF (7m) - Ängelholms FF
2  -  6  
18
14:00
sön
14:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF röd
0  -  0  
18
14:00
sön
14:00    
F16, Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
F16 » 
IF Limhamn Bunkeflo - Ängelholms FF
3  -  1  
18
13:00
sön
13:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P10 » 
Ängelholms FF vit - Brunnby FF vit
  -      
18
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - Förslövs IF (Bjäre United)
10  -  3  
18
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
F 9-10 » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF
  -      
18
10:00
sön
10:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Råå IF ljusblå
  -      
18
10:00
sön
10:00    
F12, Nya Träningsplanerna,
F12 » 
Ängelholms FF - Höganäs BK
  -      
18
10:00
sön
10:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF 2
3  -  1  
18
10:00
sön
10:00    
P9, Svalövs IP 7-manna
P9 » 
Svalövs BK 1 - Ängelholms FF vit
  -      
18
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 5
P9 » 
Ängelholms FF gul - Ramlösa Södra IF vit
  -      
17
14:00
lör
14:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - BK Höllviken vit
2  -  3  
17
14:00
lör
14:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P11 » 
Ängelholms FF blå - Klippans FF vit
  -      
17
14:00
lör
14:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå
  -      
17
14:00
lör
14:00    
P13, Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
P13 » 
Dösjöbro IF röd - Ängelholms FF blå
5  -  4  
17
14:00
lör
14:00    
P16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P16 » 
Ängelholms FF - Qviding FIF
2  -  3  
17
14:00
lör
14:00    
P17, Västra Mark IP
P17 » 
FK Karlskrona - Ängelholms FF
5  -  2  
17
13:00
lör
13:00    
P19, ÖIS-gården 1 Gräs
P19 » 
Örgryte IS FF - Ängelholms FF
7  -  2  
17
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - IK Wormo
  -      
17
11:00
lör
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd
  -      
17
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Eskilsminne IF blå
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P7, Västergård
 
P7 » 
Sammandrg - Ängelholms FF
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P8, Västergårda IP (Helsingborg)
P8 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
16
19:00
fre
19:00    
Dam, Norrvalla IP plan 1
Dam » 
Helsingborgs FF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
0  -  2  
16
19:00
fre
19:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Högaborgs BK grön
  -      
16
18:30
fre
18:30    
P14, Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
P14 » 
FC Bellevue 1 - Ängelholms FF gul
2  -  0  
16
18:30
fre
18:30    
P15, Åbyvallen, Klippan B-plan
P15 » 
Klippans FF blå - Ängelholms FF
3  -  7  
 
11
17:00
sön
17:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - BK Olympic
0  -  1  
11
14:00
sön
14:00    
P16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P16 » 
Ängelholms FF - Vinbergs IF
4  -  2  
10
11:00
lör
11:00    
P14, Glänninge IP
P14 » 
Laholms FK - Ängelholms FF
  -      
08
19:00
tor
19:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS
2  -  1  
 
04
14:00
sön
14:00    
P19, Kopparvallen
P19 » 
Åtvidabergs FF - Ängelholms FF
6  -  0  
03
16:15
lör
16:15    
P16, Gaisgården 2 Konstgräs 1
P16 » 
GAIS - Ängelholms FF
1  -  3  
03
14:00
lör
14:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC
9  -  1  
03
13:30
lör
13:30    
Herrlag, Vinåvallen A
Herrlag » 
Vinbergs IF - Ängelholms FF
0  -  3  
03
13:00
lör
13:00    
P7, Olympia
 
P7 » 
Eskilscupen - Ängelholms FF
  -      
03
08:00
lör
08:00    
P8, Olympia (Helsingborg)
P8 » 
Eskilscupen - Ängelholms FF
  -      
JULI 2019
 
30
19:00
tis
19:00    
Herrlag, Tornvallen, Stångby A-plan
Herrlag » 
Torns IF (1) - Ängelholms FF (2)
7  -  6  
 
28
14:00
sön
14:00    
P16, Ängelholms IP A-plan
P16 » 
Ängelholms FF - Halmstads BK
2  -  3  
27
14:00
lör
14:00    
P19, Nya Träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Halmstads BK
1  -  3  
24
18:00
ons
18:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna
Herrlag » 
Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC U21
4  -  2  
 
20
14:00
lör
14:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF - FC Helsingör
  -      
JUNI 2019
 
30
09:00
sön
09:00    
P11, Bromölla Cup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
29
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Qviding FIF
3  -  0  
29
10:00
lör
10:00    
P8, Strövelstorps IP kl. 09:30
P8 » 
Strövelstorp - Ängelholms FF
  -      
29
09:00
lör
09:00    
P11, Bromölla Cup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
29
08:00
lör
08:00    
P10, MIS Sommarcup 2019 International
P10 » 
MIS Sommarcup 2019 International - Ängelholms FF
  -      
28
09:00
fre
09:00    
P11, Bromölla Cup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
27
17:00
tor
17:00    
P11, Bromölla Cup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
26
19:00
ons
19:00    
Herrlag, Örjans Vall
Herrlag » 
IS Halmia - Ängelholms FF
1  -  4  
24
19:00
mån
19:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - IK Wormo
0  -  2  
 
23
14:00
sön
14:00    
P16, Viskavallen A
P16 » 
Kinna IF - Ängelholms FF
2  -  0  
23
14:00
sön
14:00    
P17, Påskbergsvallen A
P17 » 
Varbergs GIF FK - Ängelholms FF
2  -  3  
20
19:00
tor
19:00    
Herrlag, Ekevalla IP, Eslöv A-plan
Herrlag » 
Eslövs BK - Ängelholms FF
0  -  2  
20
19:00
tor
19:00    
P19, Strandvallen A-plan
P19 » 
Mjällby AIF - Ängelholms FF
2  -  1  
19
19:00
ons
19:00    
F16, Rydebäcks IP, konstgräs
F16 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
1  -  0  
19
19:00
ons
19:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå
  -      
19
19:00
ons
19:00    
P16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P16 » 
Ängelholms FF - Kinna IF
3  -  3  
19
19:00
ons
19:00    
P17, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
P17 » 
IF Limhamn Bunkeflo - Ängelholms FF
0  -  3  
17
18:30
mån
18:30    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Kullabygdens DFF
0  -  5  
 
16
18:30
sön
18:30    
Dam, Ängelholms IP A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Stehags AIF
5  -  0  
16
17:00
sön
17:00    
P13, Filborna IP 4
P13 » 
Spanska Akademin FF gul - Ängelholms FF blå
3  -  0  
16
16:00
sön
16:00    
P15, Österås IP E-plan
P15 » 
IFK Hässleholm - Ängelholms FF
4  -  1  
16
14:00
sön
14:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
F11 » 
Ängelholms FF Blå - Hittarps IK svart
  -      
16
14:00
sön
14:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Stattena IF (7m)
3  -  0  
16
14:00
sön
14:00    
P19, Nya Träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Halmstads BK
0  -  3  
16
13:00
sön
13:00    
P14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P14 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF gul
2  -  5  
16
11:30
sön
11:30    
P11, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P11 » 
IF Lödde svart - Ängelholms FF gul
  -      
16
11:00
sön
11:00    
F 9-10, Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
F 9-10 » 
Hjärnarps GIF - Ängelholms FF
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF svart
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF blå
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P9, Stendösvallen A-plan 5-manna
P9 » 
Gantofta IF - Ängelholms FF vit
  -      
15
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Stafsinge IF
8  -  0  
15
14:00
lör
14:00    
P16, Ängelholms IP A-plan
P16 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
2  -  2  
15
13:30
lör
13:30    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Råå IF vit
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P10 » 
Ängelholms FF blå - Vejby IF blå
  -      
15
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Råå IF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P10, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
P10 » 
Jonstorps IF FK - Ängelholms FF vit
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF svart
  -      
15
10:00
lör
10:00    
F12, Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
F12 » 
Båstads GIF - Ängelholms FF
  -      
13
19:00
tor
19:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit
2  -  3  
12
19:00
ons
19:00    
Herrlag, Gislövs IP A-plan
Herrlag » 
Trelleborgs FF (SE) - Ängelholms FF (2)
1  -  2  
12
19:00
ons
19:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF gul - Kågeröds BoIF/Röstånga IS
  -      
12
19:00
ons
19:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P14 » 
Ängelholms FF blå - Teckomatorps SK
5  -  2  
10
18:30
mån
18:30    
Dam, Laröds IP plan 3 konstgräs
Dam » 
Hittarps IK 1 - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
3  -  0  
 
09
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Torns IF
4  -  1  
09
17:00
sön
17:00    
F16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F16 » 
Ängelholms FF - Husie IF
1  -  0  
09
14:00
sön
14:00    
F 9-10, Vikvalla D-plan
F 9-10 » 
Vikens IK - Ängelholms FF
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P19, Bravida Arena
P19 » 
BK Häcken - Ängelholms FF
4  -  2  
09
13:00
sön
13:00    
F11, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F11 » 
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Gul
  -      
09
13:00
sön
13:00    
F12, Nya Träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Åstorps FF
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Ängelholms FF gul - Landskrona BoIS
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Fortuna FF röd
5  -  6  
09
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - IFK Hässleholm
5  -  3  
09
13:00
sön
13:00    
P16, Landskrona IP C-plan
P16 » 
Landskrona BoIS - Ängelholms FF
5  -  1  
09
12:00
sön
12:00    
P12, Laröds IP plan 5 bollfält
P12 » 
Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul
  -      
09
11:45
sön
11:45    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF vit - Ängelholms FF gul
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P10, Ryavallen C-plan 7-manna 1
P10 » 
Ekets GoIF - Ängelholms FF blå
  -      
08
15:00
lör
15:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF orange - Ängelholms FF blå
  -      
08
14:00
lör
14:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - FC Rosengård
3  -  3  
08
14:00
lör
14:00    
P12, Laröds IP plan 5 bollfält
P12 » 
Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P15 » 
Ängelholms FF - Ystads IF FF vit
2  -  5  
08
14:00
lör
14:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - Kristianstad FC
6  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
Herrlag, Laröds IP A-plan
Herrlag » 
Hittarps IK - Ängelholms FF
3  -  1  
08
11:00
lör
11:00    
F11, Ryvallen A-plan 7-manna 1
F11 » 
Allerums GIF - Ängelholms FF Blå
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P13, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P13 » 
Borstahusens BK 1 - Ängelholms FF gul
9  -  2  
08
11:00
lör
11:00    
P14, Ljungvalla IP A-plan 9-manna
P14 » 
Furulunds IK gul - Ängelholms FF blå
2  -  1  
08
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Häljarps IF
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P7, Västergård
 
P7 » 
- Ängelholms FF
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P8, Västergård IP
P8 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
06
15:00
tor
15:00    
F14, Västergårds IP 1
F14 » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
6  -  2  
06
11:00
tor
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF vit - Vejby IF orange
  -      
04
17:30
tis
17:30    
F12, Vikvalla C-plan
F12 » 
Vikens IK - Ängelholms FF
1  -  11
 
02
15:00
sön
15:00    
Dam, Asmundtorps IP A-plan
Dam » 
Asmundtorps IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
0  -  9  
02
14:00
sön
14:00    
P19, Nya Träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
2  -  1  
02
12:00
sön
12:00    
P16, Klostergårdens IP plan 8
P16 » 
Lunds BK - Ängelholms FF
1  -  3  
02
08:00
sön
08:00    
P8, Västra Karup & Åstorp
P8 » 
Cup - Ängelholms FF
  -      
01
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Ullareds IK
3  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
F16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F16 » 
Ängelholms FF - Lunds BK
11  -  1  
01
11:00
lör
11:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Brunnby FF
14  -  1  
01
08:00
lör
08:00    
P10, Höllviken
P10 » 
Halör Cupen 2019 - Ängelholms FF
  -      
MAJ 2019
 
31
08:00
fre
08:00    
P10, Höllviken
P10 » 
Halör Cupen 2019 - Ängelholms FF
  -      
31
07:45
fre
07:45    
F12, Bortamatch
F12 » 
Tjejcupen i Staffanstorp - Ängelholms FF
  -      
30
13:00
tor
13:00    
P17, Ögärdets IP A
P17 » 
IFK Fjärås - Ängelholms FF
2  -  8  
30
11:00
tor
11:00    
P14, Glänninge IP
P14 » 
Laholm FK - Ängelholms FF
  -      
30
08:00
tor
08:00    
P10, Höllviken
P10 » 
Halör Cupen 2019 - Ängelholms FF
  -      
29
19:00
ons
19:00    
Herrlag, Rosengårds IP Huvudarenan
Herrlag » 
FC Rosengård 1917 - Ängelholms FF
0  -  3  
29
19:00
ons
19:00    
Dam, Västergårds IP 7, konstgräs
Dam » 
Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
4  -  0  
29
19:00
ons
19:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P14 » 
Ängelholms FF blå - Högaborgs BK grön
7  -  6  
28
19:00
tis
19:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P12 » 
Ängelholms FF gul - Klippans FF
  -      
28
19:00
tis
19:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF - Kristianstad FC
1  -  5  
27
18:30
mån
18:30    
F 9-10, Vejby IP 5-manna
F 9-10 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
27
18:30
mån
18:30    
P10, Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Klippans FF vit - Ängelholms FF blå
  -      
 
26
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Billesholms IK
2  -  2  
26
14:00
sön
14:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Blå - Råå IF vit
  -      
26
14:00
sön
14:00    
P16, Ängelholms IP A-plan
P16 » 
Ängelholms FF - Örgryte IS FF
2  -  2  
26
13:00
sön
13:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Landskrona BoIS
1  -  3  
26
12:00
sön
12:00    
P15, Österås IP C-plan
P15 » 
Hässleholms IF - Ängelholms FF
1  -  1  
26
11:00
sön
11:00    
P13, Västergårds IP 3
P13 » 
Eskilsminne IF vit - Ängelholms FF blå
4  -  2  
26
10:00
sön
10:00    
P10, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P10 » 
Ödåkra IF - Ängelholms FF gul
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Åstorps FF blå
  -      
25
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Assyriska BK
3  -  2  
25
14:00
lör
14:00    
P11, Filborna IP 2
P11 » 
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF gul
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Råå IF vit
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - Mjällby AIF
1  -  3  
25
13:00
lör
13:00    
P19, Olympiafältet Plan 5
P19 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
3  -  0  
25
12:30
lör
12:30    
F14, Rydebäcks IP
F14 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
0  -  2  
25
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
F 9-10 » 
Fortuna FF röd - Ängelholms FF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
F11, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
F11 » 
Fortuna FF - F10 - Ängelholms FF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Hittarps IK svart
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P14, Hedens IP
P14 » 
Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF gul
0  -  3  
25
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Kullavägens BK blå
  -      
25
10:00
lör
10:00    
F12, Västra Karups IP C-plan 7-manna
F12 » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P10, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P10 » 
Höganäs BK gul - Ängelholms FF vit
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P7, Västergård
 
P7 » 
- Ängelholms FF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P8, Västergårda IP (Helsingborg)
 
P8 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P9, Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
P9 » 
Borstahusens BK - Ängelholms FF vit
  -      
24
18:30
fre
18:30    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Helsingborgs IF 1 - Ängelholms FF gul
4  -  2  
23
19:00
tor
19:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P14 » 
Ängelholms FF blå - Landskrona BoIS
6  -  1  
22
19:15
ons
19:15    
Dam, Dösjöbro IP A-plan
Dam » 
Dösjöbro IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
3  -  0  
22
18:30
ons
18:30    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Höganäs BK
0  -  0  
21
18:00
tis
18:00    
Herrlag, Idrottsplatsen
Herrlag » 
Ängelholms FF - IFK Värnamo
1  -  1  
 
19
17:00
sön
17:00    
F16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F16 » 
Ängelholms FF - IFK Klagshamn
6  -  0  
19
17:00
sön
17:00    
P16, Ruddalen 1 Konstgräs
P16 » 
Qviding FIF - Ängelholms FF
4  -  3  
19
14:00
sön
14:00    
P19, Ängelholms IP A-plan
P19 » 
Ängelholms FF - Åtvidabergs FF
0  -  1  
19
13:00
sön
13:00    
P17, Vellinge IP A-plan
P17 » 
Vellinge IF - Ängelholms FF
4  -  1  
19
11:00
sön
11:00    
P12, Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
P12 » 
FC Kopparmöllan - Ängelholms FF gul
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P14, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P14 » 
Höganäs BK - Ängelholms FF blå
4  -  4  
19
11:00
sön
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF gul
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF vit - Allerums GIF
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P12, Västergårds IP 8
P12 » 
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P9, Laröds IP plan 5 bollfält
P9 » 
Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå
  -      
18
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Rydets IP Konstgräs
Herrlag » 
Onsala BK - Ängelholms FF
3  -  6  
18
15:30
lör
15:30    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK vit
4  -  5  
18
14:00
lör
14:00    
F12, Nya Träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Ekeby GIF
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - Wä IF
2  -  3  
18
14:00
lör
14:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
0  -  1  
18
12:30
lör
12:30    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
1  -  4  
18
12:00
lör
12:00    
F11, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F11 » 
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Blå
  -      
18
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Västra Karups IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
F11, Ryvallen A-plan 7-manna 1
F11 » 
Allerums GIF - Ängelholms FF Gul
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Hittarps IK
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P13, Västergårds IP 3
P13 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF gul
3  -  0  
18
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Råå IF vit
  -      
17
18:30
fre
18:30    
F12, Uggleplan, Perstorp B-plan
F12 » 
Perstorp Bälinge IK (7m) - Ängelholms FF
4  -  2  
15
19:00
ons
19:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF (2) - IFK Malmö FK (2)
1  -  0  
15
19:00
ons
19:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Stehags AIF/Trollenäs IF
3  -  0  
15
19:00
ons
19:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P12 » 
Ängelholms FF blå - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni
  -      
 
12
16:00
sön
16:00    
P16, Vinåvallen A
P16 » 
Vinbergs IF - Ängelholms FF
3  -  6  
12
15:00
sön
15:00    
Dam, Gunnesbo Gård A-plan
Dam » 
Lunds BOIS - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
5  -  0  
12
14:00
sön
14:00    
F14, Hyllie IP A-plan
F14 » 
Hyllie IK vit - Ängelholms FF
9  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
P13, Laröds IP plan 2 konstgräs
P13 » 
Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå
2  -  0  
12
14:00
sön
14:00    
P14, Vilans IP B-plan
P14 » 
Kristianstad FC - Ängelholms FF gul
3  -  6  
12
13:00
sön
13:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Blå - Ekets GoIF
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Båstads GIF
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P10, Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
P10 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF gul
  -      
12
11:45
sön
11:45    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF svart - Ängelholms FF vit
  -      
12
11:30
sön
11:30    
P10, Västra Karups IP C-plan 7-manna
P10 » 
Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni - Ängelholms FF vit
  -      
12
10:30
sön
10:30    
F12, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F12 » 
Jonstorps IF FK - Ängelholms FF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF gul - Ekeby GIF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Åstorps FF vit
0  -  2  
12
09:30
sön
09:30    
F 9-10, Bortamatch
F 9-10 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF
  -      
11
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - KSF Prespa Birlik
4  -  0  
11
14:00
lör
14:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Skäldervikens IF vit
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P15, Landskrona IP C-plan
P15 » 
Landskrona BoIS - Ängelholms FF
5  -  0  
11
13:00
lör
13:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - Falkenbergs FF
6  -  2  
11
13:00
lör
13:00    
P19, Hammarviken Arena
P19 » 
Örgryte IS FF - Ängelholms FF
9  -  0  
11
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Råå IF vit
  -      
11
11:00
lör
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF
2  -  6  
11
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Svalövs BK 2
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P7, Västergårds IP
 
P7 » 
- Ängelholms FF
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P8, Västergårda IP (Helsingborg)
P8 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
10
19:00
fre
19:00    
F 9-10, Råå IP B-plan 7-manna
F 9-10 » 
Råå IF - Ängelholms FF
  -      
10
19:00
fre
19:00    
F11, Råå IP
F11 » 
Råå F10 - Ängelholms FF
  -      
08
19:30
ons
19:30    
F14, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
F14 » 
BK Höllviken vit - Ängelholms FF
3  -  1  
07
19:00
tis
19:00    
F16, Malmö IP
F16 » 
FC Rosengård - Ängelholms FF
7  -  1  
06
19:00
mån
19:00    
Herrlag, Malmö Stadion
Herrlag » 
IFK Malmö FK - Ängelholms FF
1  -  0  
 
05
17:00
sön
17:00    
Dam, Ängelholms IP A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Klippans FF/Kvidinge IF
5  -  1  
05
15:00
sön
15:00    
F12, Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
F12 » 
Helsingborgs FF (7m) - Ängelholms FF
2  -  5  
05
13:00
sön
13:00    
F11, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F11 » 
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Gul
  -      
05
13:00
sön
13:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - IFK Osby
2  -  4  
05
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - Ifö Bromölla IF
3  -  1  
05
13:00
sön
13:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - BK Höllviken
1  -  0  
05
13:00
sön
13:00    
P17, Höllvikens IP A-plan
P17 » 
BK Höllviken - Ängelholms FF
2  -  0  
05
11:30
sön
11:30    
P12, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P12 » 
Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P10 » 
Vikens IK vit - Ängelholms FF blå
  -      
05
10:30
sön
10:30    
P11, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
P11 » 
Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF gul
  -      
05
10:00
sön
10:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborg Östra IF
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P9, Bjärshögs IP Konstgräs
P9 » 
Åstorps FF vit - Ängelholms FF blå
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Teckomatorps SK
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P16, Ängelholms IP A-plan
P16 » 
Ängelholms FF - GAIS
5  -  3  
04
14:00
lör
14:00    
P19, Gasten IP
P19 » 
Kalmar FF - Ängelholms FF
6  -  0  
04
12:30
lör
12:30    
P9, Ryvallen A-plan 5-manna 1
P9 » 
Allerums GIF vit - Ängelholms FF gul
  -      
04
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF röd
  -      
04
11:00
lör
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Munka Ljungby IF
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF vit - Vikens IK röd
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P12, Stendösvallen A-plan 7-manna 1
P12 » 
Gantofta IF - Ängelholms FF gul
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Hjärnarps GIF
15  -  0  
03
19:00
fre
19:00    
F14, Södra Sandby IP konstgräs
F14 » 
Södra Sandby IF/Linero IF/GOF IF - Ängelholms FF
5  -  1  
03
17:45
fre
17:45    
F11, Råå IP B-plan 7-manna
F11 » 
Råå IF vit - Ängelholms FF Blå
  -      
01
13:00
ons
13:00    
F16, Sandskogens IP A-plan
F16 » 
IK Pandora FF - Ängelholms FF
6  -  2  
01
11:30
ons
11:30    
P16, Halmstad Arena P4
P16 » 
Halmstads BK - Ängelholms FF
5  -  2  
APRIL 2019
 
29
19:00
mån
19:00    
Dam, Västergårds IP 9, konstgräs
Dam » 
Högaborgs BK - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
1  -  0  
 
28
14:00
sön
14:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF blå
1  -  1  
28
14:00
sön
14:00    
P19, Nya Träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Östers IF
1  -  2  
28
13:00
sön
13:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Ekets GoIF
  -      
28
13:00
sön
13:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Kullavägens BK
  -      
28
13:00
sön
13:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Ödåkra IF
  -      
28
12:00
sön
12:00    
F 9-10, Exercisfältet D-plan
F 9-10 » 
IK Wormo - Ängelholms FF
  -      
28
11:00
sön
11:00    
F12, Västergårds IP 10
F12 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P10, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
P10 » 
Skäldervikens IF blå - Ängelholms FF gul
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Glumslövs FF grön
  -      
28
09:00
sön
09:00    
P10, Örebäcksvallen konstgräs
P10 » 
Båstads GIF vit - Ängelholms FF vit
  -      
27
16:00
lör
16:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF - FK Karlskrona
4  -  1  
27
14:15
lör
14:15    
P13, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P13 » 
Ramlösa Södra IF svart - Ängelholms FF gul
5  -  0  
27
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Lindängens IP, Malmö A-plan
Herrlag » 
BK Olympic - Ängelholms FF
2  -  1  
27
12:00
lör
12:00    
F 9-10, Laröds IP plan 4 bollfält
F 9-10 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF
  -      
27
11:00
lör
11:00    
F11, Västergårds IP 6
F11 » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF Blå
  -      
27
11:00
lör
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F12 » 
Ängelholms FF - Strövelstorps GIF
5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
F16, Blekevallen A-plan
F16 » 
Vanneberga IF - Ängelholms FF
0  -  7  
27
11:00
lör
11:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Fortuna FF röd
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - Vankiva IF
7  -  0  
27
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P13, Ryavallen C-plan
P13 » 
Ekets GoIF - Ängelholms FF blå
1  -  3  
27
10:00
lör
10:00    
P8, Nya träningsplanerna
P8 » 
Sammandrag - Ängelholms FF
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P14, Tolvans IP B-plan 9-manna
P14 » 
IF Lödde - Ängelholms FF blå
4  -  1  
26
18:30
fre
18:30    
P12, Bållevi B-plan 7-manna 1
P12 » 
Helsingborg Östra IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
24
19:00
ons
19:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P10 » 
Ängelholms FF vit - Hjärnarps GIF
  -      
24
19:00
ons
19:00    
P14, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 9-manna
P14 » 
Höörs IS - Ängelholms FF
0  -  7  
22
17:00
mån
17:00    
F16, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
F16 » 
Ängelholms FF - Vinslövs IF
1  -  3  
22
12:00
mån
12:00    
P14, Furehov IP plan 4 9-manna
P14 » 
Åhus Horna BK röd - Ängelholms FF gul
3  -  3  
22
11:00
mån
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
 
21
17:00
sön
17:00    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF - Helsingborgs FF
2  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
P12, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart
  -      
21
13:00
sön
13:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart
3  -  3  
21
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF gul - Vikens IK blå
6  -  2  
21
10:00
sön
10:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF gul - Munka Ljungby IF röd
  -      
20
14:00
lör
14:00    
P10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Ängelholms FF gul - Höganäs BK blå
  -      
20
14:00
lör
14:00    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF 2
4  -  5  
20
13:00
lör
13:00    
P19, Ljusseveka
P19 » 
IFK Värnamo - Ängelholms FF
8  -  0  
20
11:00
lör
11:00    
F 9-10, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
F 9-10 » 
Ängelholms FF - IK Wormo
  -      
20
11:00
lör
11:00    
F12, Nya Träningsplanerna, Konstgräs 7-manna
F12 » 
Ängelholms FF - Båstads GIF
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, Plan 4
P9 » 
Ängelholms FF blå - Allerums GIF blå
  -      
18
19:30
tor
19:30    
P17, Landskrona IP F-plan konstgräs
P17 » 
Landskrona BoIS - Ängelholms FF
3  -  2  
18
19:15
tor
19:15    
P15, Västergårds IP 7, konstgräs
P15 » 
Högaborgs BK 1 - Ängelholms FF
1  -  6  
18
19:00
tor
19:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Vinbergs IF
3  -  0  
17
18:30
ons
18:30    
Dam, Västra Karups IP A-plan
Dam » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
0  -  2  
17
18:30
ons
18:30    
P14, Filborna IP 4
P14 » 
Spanska Akademin FF röd - Ängelholms FF blå
4  -  2  
17
18:30
ons
18:30    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF gul - Högaborgs BK
9  -  1  
17
18:00
ons
18:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Ängelholms FF Blå
  -      
16
19:00
tis
19:00    
F14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F14 » 
Ängelholms FF - Åhus IF
2  -  4  
16
19:00
tis
19:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - åhus
  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
P15, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P15 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF 1
1  -  3  
14
14:00
sön
14:00    
P19, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P19 » 
Ängelholms FF - IF Elfsborg
1  -  5  
14
13:00
sön
13:00    
P10, Västergårds IP 2
P10 » 
Högaborgs BK - Ängelholms FF gul
  -      
14
12:30
sön
12:30    
F11, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
F11 » 
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Blå
  -      
14
11:30
sön
11:30    
P12, Vejby IP 7-manna
P12 » 
Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P9, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P9 » 
Ramlösa Södra IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
13
14:00
lör
14:00    
F 9-10, Bållevi A-plan 5-manna
F 9-10 » 
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P17, Påskbergsvallen C
P17 » 
Varbergs BoIS FC - Ängelholms FF
0  -  6  
13
13:00
lör
13:00    
P16, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
4  -  1  
13
12:30
lör
12:30    
Herrlag, Valhalla 1 Konstgräs
Herrlag » 
Qviding FIF - Ängelholms FF
3  -  2  
13
12:00
lör
12:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
5  -  1  
13
12:00
lör
12:00    
F 9-10, Västergårds IP 6
F 9-10 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF
  -      
13
12:00
lör
12:00    
F12, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
F12 » 
Råå IF (7m) - Ängelholms FF UTGÅTT
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P10, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
P10 » 
Brunnby FF vit - Ängelholms FF vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
F11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F11 » 
Ängelholms FF Gul - Eskilsminne IF
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P11, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Åstorps FF vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P13, Ljungavallen 9-manna
P13 » 
Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Ängelholms FF blå
4  -  3  
13
11:00
lör
11:00    
P9, Västergårds IP, plan 12
P9 » 
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P9, Nya Träningsplanerna, plan 4
P9 » 
Ängelholms FF vit - Svalövs BK 1
  -      
13
10:00
lör
10:00    
F12, Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
F12 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P10, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P10 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF blå
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P12, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P12 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF gul
  -      
10
18:30
ons
18:30    
P13, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P13 » 
Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK
13  -  0  
 
07
14:00
sön
14:00    
P16, Ängelholms IP A-plan
P16 » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS
4  -  2  
07
14:00
sön
14:00    
P19, Malmö Stadionområdet Hybridplanen
P19 » 
Malmö FF - Ängelholms FF
4  -  0  
07
11:00
sön
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Helsingborg Östra IF
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P14, Nya träningsplanerna
P14 » 
Ängelholms FF - Tölö FF
  -      
07
09:00
sön
09:00    
P11, Kamratcupen Höganäs
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
06
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Ängelholms IP A-plan
Herrlag » 
Ängelholms FF - IS Halmia
2  -  0  
06
13:00
lör
13:00    
P17, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
P17 » 
Ängelholms FF - Varbergs GIF FK
1  -  2  
06
08:30
lör
08:30    
F12, Bortamatch
F12 » 
Cup Strövelstorp - Ängelholms FF
  -      
MARS 2019
 
31
15:00
sön
15:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Eksjö - Ängelholms FF
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - Klippans FF
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P15, Serneke Arena
P15 » 
IFK Göteborg - Ängelholms FF
  -      
30
14:30
lör
14:30    
P19, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P19 » 
Ängelholms FF - IFK Göteborg
3  -  1  
30
13:45
lör
13:45    
F14, Bortamatch
F14 » 
fortuna vintercupen - Ängelholms FF
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Tornvallen, Stångby konstgräs
Herrlag » 
Torns IF - Ängelholms FF
3  -  1  
30
12:15
lör
12:15    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF II
  -      
30
11:45
lör
11:45    
P13, Lerberget
P13 » 
Höganäs - Ängelholms FF
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF I
  -      
 
24
18:00
sön
18:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Laholms FK
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Falkenbergs FF - Ängelholms FF
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Hässleholms IF
4  -  0  
24
11:00
sön
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Landskrona Bois
  -      
24
10:00
sön
10:00    
F12, Nya träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Västra Karup
  -      
24
09:45
sön
09:45    
F11, Harlyckans IP, Plan 3
F11 » 
LB07 Svart - Ängelholms FF
  -      
24
09:45
sön
09:45    
F11, Harlyckans IP, Plan 3
F11 » 
LB07 Röd - Ängelholms FF
  -      
23
15:00
lör
15:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
23
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Herrlag » 
Ängelholms FF - Vinbergs IF
6  -  1  
23
11:00
lör
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Marieholms IS
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P14, Bjuvstorps FF
P14 » 
Bjuvstorps FF P04 - Ängelholms FF
0  -  4  
23
09:45
lör
09:45    
P11, BK Landoras vintercup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
Dam, Harlyckan 3, konstgräs
Dam » 
Högaborgs BK (3) - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (3)
2  -  1  
17
15:00
sön
15:00    
P14, Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
P14 » 
Åstorps FF - Ängelholms FF
3  -  8  
17
14:00
sön
14:00    
P19, Bortamatch
P19 » 
Landskrona BoIS (U19) - Ängelholms FF (U19)
3  -  1  
17
12:00
sön
12:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - eskilsminne
  -      
17
11:00
sön
11:00    
F12, Bortamatch
F12 » 
Viken - Ängelholms FF
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - Eket
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F12, Nya träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Munka Ljungby
  -      
16
12:30
lör
12:30    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne ll
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne l
  -      
14
18:00
tor
18:00    
Herrlag, Landskrona IP F-plan konstgräs
Herrlag » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS A
0  -  2  
13
19:00
ons
19:00    
P16, Nya träningsplanerna
P16 » 
Ängelholms FF (U16) - Helsingborgs IF (U16)
1  -  1  
12
18:30
tis
18:30    
P13, Örebäcksvallen
P13 » 
Båstads GIF - Ängelholms FF
  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Ängelholms FF - BK astrio
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Förslövs IF
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF (U19) - Varbergs BoIS FC (U19)
2  -  0  
10
11:00
sön
11:00    
P10, Nya träningsplanerna
P10 » 
Ängelholms FF - Höganäs BK
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
IFK Göteborg (U17) - Ängelholms FF (U17)
5  -  0  
09
15:00
lör
15:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
IFK Göteborg (U17) - Ängelholms FF (U17)
5  -  0  
09
14:30
lör
14:30    
F14, Bortamatch
F14 » 
fortuna - Ängelholms FF
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna
Herrlag » 
Ängelholms FF - Markaryds IF
8  -  0  
09
11:00
lör
11:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - IK Wormo 2.
  -      
09
10:00
lör
10:00    
F12, Nya träningsplanerna
F12 » 
Ängelholms FF - Strövelstorp
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P14, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF - Klippans FF
9  -  0  
06
19:00
ons
19:00    
Dam, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (3) - Västra Karups IF (2)
1  -  6  
05
19:15
tis
19:15    
Dam, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
Dam » 
Ängelholms FF/Bjärelaget DFF (3) - Fortuna FF (4)
3  -  1  
 
03
14:00
sön
14:00    
P14, Vejby IP, Konstgräs
P14 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
2  -  10
03
13:00
sön
13:00    
F16, Nya träningsplanerna
F16 » 
Ängelholms FF - Hittarp
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P16, Bortamatch
P16 » 
Husie IF (U16) - Ängelholms FF (U16)
2  -  3  
03
13:00
sön
13:00    
P19, Bortamatch
P19 » 
Utsiktens BK (U19) - Ängelholms FF (U19)
1  -  1  
03
12:30
sön
12:30    
P10, Nya träningsplanerna Plan 5
P10 » 
Ängelholms FF - Bjäre United
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Laholms FK
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
03
10:30
sön
10:30    
F14, Bortamatch
F14 » 
Hittarp - Ängelholms FF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - Örgryte IS FF (U17)
1  -  9  
02
14:30
lör
14:30    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - Örgryte IS FF (U17)
1  -  9  
02
14:00
lör
14:00    
Herrlag, Filborna IP
Herrlag » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
1  -  1  
02
12:30
lör
12:30    
P10, Nya träningsplanerna plan 4
P10 » 
Ängelholms FF - Brunnby FF
  -      
02
12:20
lör
12:20    
P15, Samling 10.30
P15 » 
Halmstad BK - Ängelholms FF
  -      
FEBRUARI 2019
 
27
19:00
ons
19:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - Halmstads BK (U17)
1  -  4  
27
19:00
ons
19:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - Halmstads BK (U17)
1  -  4  
 
24
16:00
sön
16:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Snöstorp Nyhem - Ängelholms FF
  -      
24
15:15
sön
15:15    
P16, Bortamatch
P16 » 
FK Karlskrona (U16) - Ängelholms FF (U16)
2  -  1  
24
14:00
sön
14:00    
P14, Konstgräs plan 3
P14 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P11, Bortamatch
P11 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P12, Nya träningsplanerna
P12 » 
Ängelholms FF - IK Wormo 1.
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P19, Bortamatch
P19 » 
Eskilsminne IF (U19) - Ängelholms FF (U19)
1  -  8  
23
10:00
lör
10:00    
P14, Rydebäck
P14 » 
Fortuna - Ängelholms FF
  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
BK Häcken (U17) - Ängelholms FF (U17)
3  -  1  
17
14:00
sön
14:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
BK Häcken (U17) - Ängelholms FF (U17)
3  -  1  
17
11:00
sön
11:00    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF (U19) - Falkenbergs FF (U19)
5  -  1  
16
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
Herrlag » 
Ängelholms FF - Höganäs BK
4  -  2  
16
12:00
lör
12:00    
P14, Bortamatch
P14 » 
Snöstorp FF - Ängelholms FF
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P13, Rydebäcks Konstgräs
P13 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P16, Nya träningsplanerna
P16 » 
Ängelholms FF (U16) - Hässleholms IF (U16)
1  -  2  
 
10
13:00
sön
13:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - IF Elfsborg (U17)
1  -  2  
10
13:00
sön
13:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF (U17) - IF Elfsborg (U17)
1  -  2  
10
12:30
sön
12:30    
P14, Löddeköping
P14 » 
IF Lödde - Ängelholms FF
  -      
10
11:15
sön
11:15    
P13, Bjärevallen
P13 » 
Förslövs IF - Ängelholms FF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Lödde IF
  -      
10
09:00
sön
09:00    
P12, Bortamatch Utomhus i Klippan.
P12 » 
Klippans FF - Ängelholms FF
  -      
09
17:00
lör
17:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Ängelholms FF - Orust
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Nya Träningsplanerna
Herrlag » 
Ängelholms FF - Asarums IF FK
1  -  2  
09
11:15
lör
11:15    
P19, Vejby IP Konstgräs
P19 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
1  -  2  
 
03
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - vejb
  -      
03
12:30
sön
12:30    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - IF Centern
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P15, Nya träningsplanerna
P15 » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
  -      
03
09:15
sön
09:15    
P11, Olympiafältet plan 7
P11 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
02
15:00
lör
15:00    
F16, Bortamatch
F16 » 
Fortuna - Ängelholms FF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P14, Tolvans IP
P14 » 
IF Lödde - Ängelholms FF
  -      
02
14:30
lör
14:30    
P16, Bortamatch
P16 » 
BK Häcken (U16) - Ängelholms FF (U16)
6  -  1  
02
14:15
lör
14:15    
P19, Nya träningsplanerna
P19 » 
Ängelholms FF - Råå IF
0  -  3  
02
12:00
lör
12:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
Mjällby AIF - Ängelholms FF
  -      
JANUARI 2019
 
26
13:00
lör
13:00    
P17, Nya träningsplanerna
P17 » 
Ängelholms FF - Falkenbergs FF
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P12, Bortamatch
P12 » 
BK Landora - Ängelholms FF
  -      
26
07:30
lör
07:30    
P11, Kristianstad Arena Cup
 
P11 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - fortuna
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P13, Hedens IP
P13 » 
Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
  -      
19
12:00
lör
12:00    
P14, Vankiva IF Hässleholm
P14 » 
Vankiva IF - Ängelholms FF
  -      
19
10:00
lör
10:00    
F14, Bortamatch
F14 » 
fortuna - Ängelholms FF
  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - fc rosengården
  -      
 
06
13:00
sön
13:00    
F 9-10, Båstad
 
F 9-10 » 
- Ängelholms FF
  -      
04
10:45
fre
10:45    
P11, Bjäre Cup
 
P11 » 
Match
  -      
03
20:00
tor
20:00    
F14, Bortamatch
F14 » 
bjäre cupen - Ängelholms FF
  -      
03
12:40
tor
12:40    
P9, Cupen spelas i Strandängsskolans idrottshall
P9 » 
Bjäre Futsal cup - Ängelholms FF
  -      
DECEMBER 2018
 
29
09:15
lör
09:15    
P14, Sporthallen i Åstorp
 
P14 » 
- Ängelholms FF
  -      
27
14:00
tor
14:00    
F14, Bortamatch
F14 » 
Strövelstorps inomhus cup - Ängelholms FF
  -      
27
11:30
tor
11:30    
F14, Bortamatch
F14 » 
strövelstorps cup inomhus - Ängelholms FF
  -      
27
08:00
tor
08:00    
P11, BK Landoras julcup, Landskrona
 
P11 » 
- BK Landoras julcup, Landskrona
  -      
26
08:00
ons
08:00    
P14, Landskrona Idrottshall
 
P14 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
15
08:15
lör
08:15    
P10, Bortamatch
 
P10 » 
Lucia cup i Klippan - Ängelholms FF
  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
F14, Nya träningsplanerna
F14 » 
Ängelholms FF - Hittarps Ik
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P11, Nya träningsplanerna
P11 » 
Ängelholms FF - Båstads GIF
  -      
04
19:00
tis
19:00    
F16, Nya träningsplanerna
F16 » 
Ängelholms FF - Kullabygden DFF
  -      
 
02
15:30
sön
15:30    
P13, Nya träningsplanerna
P13 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P11, Tolvans IP
P11 » 
IF Lödde - Ängelholms FF
  -      
 
_________________