Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2018
 
15
08:15
lör
08:15    
Bortamatch
 
Lucia cup i Klippan - Ängelholms FF  -      
MARS 2019
 
02
12:30
lör
12:30    
Nya träningsplanerna plan 4
Ängelholms FF - Brunnby FF  -      
03
12:30
sön
12:30    
Nya träningsplanerna Plan 5
Ängelholms FF - Bjäre United  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Höganäs BK  -      
10
14:00
sön
14:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Förslövs IF  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Eskilsminne l  -      
16
12:30
lör
12:30    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Eskilsminne ll  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Marieholms IS  -      
24
11:00
sön
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Landskrona Bois  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Skäldervikens IF I  -      
30
12:15
lör
12:15    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Skäldervikens IF II  -      
APRIL 2019
 
07
11:00
sön
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Helsingborg Östra IF  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF - Ängelholms FF blå  -      
13
12:00
lör
12:00    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF vit - Ängelholms FF vit  -      
14
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 2
Högaborgs BK - Ängelholms FF gul  -      
 
20
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Höganäs BK blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd  -      
 
24
19:00
ons
19:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Hjärnarps GIF  -      
28
09:00
sön
09:00    
Örebäcksvallen konstgräs
Båstads GIF vit - Ängelholms FF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
Skäldervikens IF blå - Ängelholms FF gul  -      
MAJ 2019
 
04
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Vikens IK röd  -      
05
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Helsingborg Östra IF  -      
05
11:00
sön
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK vit - Ängelholms FF blå  -      
 
11
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Skäldervikens IF vit  -      
12
11:30
sön
11:30    
Västra Karups IP C-plan 7-manna
Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni - Ängelholms FF vit  -      
12
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
Hittarps IK vit - Ängelholms FF gul  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart  -      
19
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Allerums GIF  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
Höganäs BK gul - Ängelholms FF vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
Toftavallen B-plan 7-manna 1
Ödåkra IF - Ängelholms FF gul  -      
26
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå  -      
 
27
18:30
mån
18:30    
Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 2
Klippans FF vit - Ängelholms FF blå  -      
30
08:00
tor
08:00    
Höllviken
Halör Cupen 2019 - Ängelholms FF  -      
31
08:00
fre
08:00    
Höllviken
Halör Cupen 2019 - Ängelholms FF  -      
JUNI 2019
 
01
08:00
lör
08:00    
Höllviken
Halör Cupen 2019 - Ängelholms FF  -      
 
06
11:00
tor
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF vit - Vejby IF orange  -      
09
10:00
sön
10:00    
Ryavallen C-plan 7-manna 1
Ekets GoIF - Ängelholms FF blå  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK - Ängelholms FF vit  -      
15
12:00
lör
12:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå - Vejby IF blå  -      
16
11:00
sön
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF svart  -      
 
29
08:00
lör
08:00    
MIS Sommarcup 2019 International
MIS Sommarcup 2019 International - Ängelholms FF  -      
AUGUSTI 2019
 
16
19:00
fre
19:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Högaborgs BK grön  -      
17
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd  -      
18
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF vit - Brunnby FF vit  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF blå  -      
25
10:00
sön
10:00    
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF vit  -      
25
10:30
sön
10:30    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
Höganäs BK blå - Ängelholms FF gul  -      
 
31
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF vit - Båstads GIF vit  -      
 
04
18:30
ons
18:30    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Skäldervikens IF blå  -      
06
18:00
fre
18:00    
Bållevi A-plan 7-manna 2
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF gul  -      
08
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd  -      
08
11:30
sön
11:30    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK röd - Ängelholms FF vit  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni  -      
14
12:15
lör
12:15    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF vit - Ängelholms FF blå  -      
15
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Ängelholms FF vit  -      
21
12:00
lör
12:00    
Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
Fortuna FF svart - Ängelholms FF gul  -      
21
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Höganäs BK gul  -      
29
10:00
sön
10:00    
Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF blå  -      
29
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Ödåkra IF  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:00
lör
10:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Höganäs BK röd - Ängelholms FF blå  -      
05
11:00
lör
11:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF orange - Ängelholms FF vit  -      
06
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF vit - Jonstorps IF FK  -      
12
12:30
lör
12:30    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF svart - Ängelholms FF gul  -      
13
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå  -      
 
_________________