Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
JANUARI 2019
 
26
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
BK Landora - Ängelholms FF  -      
FEBRUARI 2019
 
10
09:00
sön
09:00    
Bortamatch Utomhus i Klippan.
Klippans FF - Ängelholms FF  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - IK Wormo 1.  -      
MARS 2019
 
09
11:00
lör
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - IK Wormo 2.  -      
 
17
11:00
sön
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Eket  -      
 
31
11:00
sön
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF - Klippans FF  -      
APRIL 2019
 
13
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF - Ängelholms FF gul  -      
14
11:30
sön
11:30    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå  -      
 
21
14:00
sön
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart  -      
 
26
18:30
fre
18:30    
Bållevi B-plan 7-manna 1
Helsingborg Östra IF vit - Ängelholms FF gul  -      
28
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Kullavägens BK  -      
MAJ 2019
 
04
11:00
lör
11:00    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF - Ängelholms FF gul  -      
05
11:30
sön
11:30    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Ekeby GIF  -      
 
15
19:00
ons
19:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni  -      
19
10:00
sön
10:00    
Västergårds IP 8
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå  -      
19
11:00
sön
11:00    
Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
FC Kopparmöllan - Ängelholms FF gul  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Råå IF vit  -      
 
28
19:00
tis
19:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Klippans FF  -      
JUNI 2019
 
08
14:00
lör
14:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå  -      
09
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul  -      
 
12
19:00
ons
19:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Kågeröds BoIF/Röstånga IS  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå  -      
AUGUSTI 2019
 
17
14:00
lör
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå  -      
 
25
14:00
sön
14:00    
Laröds IP plan 6 bollfält
Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Ekets GoIF  -      
 
13
18:30
fre
18:30    
Grevieparken B-plan 7-manna 1
Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni - Ängelholms FF blå  -      
 
22
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå - FC Kopparmöllan  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå  -      
OKTOBER 2019
 
06
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF  -      
 
13
11:30
sön
11:30    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå  -      
 
_________________