Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
MARS 2019
 
24
09:45
sön
09:45    
Harlyckans IP, Plan 3
LB07 Svart - Ängelholms FF  -      
24
09:45
sön
09:45    
Harlyckans IP, Plan 3
LB07 Röd - Ängelholms FF  -      
APRIL 2019
 
13
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Gul - Eskilsminne IF  -      
14
12:30
sön
12:30    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Blå  -      
 
17
18:00
ons
18:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Gul - Ängelholms FF Blå  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 6
Eskilsminne IF - Ängelholms FF Blå  -      
28
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Gul - Ekets GoIF  -      
MAJ 2019
 
03
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Ängelholms FF Blå  -      
05
13:00
sön
13:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Gul  -      
 
10
19:00
fre
19:00    
Råå IP
Råå F10 - Ängelholms FF  -      
11
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Gul - Råå IF vit  -      
12
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Blå - Ekets GoIF  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Ängelholms FF Gul  -      
18
12:00
lör
12:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Blå  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Gul - Hittarps IK svart  -      
25
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF - F10 - Ängelholms FF  -      
26
14:00
sön
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Blå - Råå IF vit  -      
JUNI 2019
 
08
11:00
lör
11:00    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Ängelholms FF Blå  -      
09
13:00
sön
13:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK vit - Ängelholms FF Gul  -      
 
15
13:30
lör
13:30    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF Gul - Råå IF vit  -      
16
14:00
sön
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF Blå - Hittarps IK svart  -      
AUGUSTI 2019
 
18
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF Gul - Råå IF ljusblå  -      
 
20
19:00
tis
19:00    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF BLÅ  -      
23
18:00
fre
18:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF GUL  -      
 
31
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF BLÅ - Teckomatorps SK  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF GUL - Råå IF ljusblå  -      
 
07
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 6
Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF GUL  -      
08
14:00
sön
14:00    
Laröds IP plan 6 bollfält
Hittarps IK svart - Ängelholms FF BLÅ  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF BLÅ - Eskilsminne IF 2  -      
15
10:00
sön
10:00    
Bortamatch
Eskilsminne - Ängelholms FF  -      
15
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF GUL - Teckomatorps SK  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Ryavallen C-plan 7-manna 2
Ekets GoIF - Ängelholms FF BLÅ  -      
21
11:00
lör
11:00    
Nya träningsplanerna
Ängelholms FF (F10) - Jonstorp (F10)  -      
22
14:30
sön
14:30    
Laröds IP plan 6 bollfält
Hittarps IK svart - Ängelholms FF GUL  -      
 
29
10:00
sön
10:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF BLÅ - Råå IF ljusblå  -      
29
11:00
sön
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF GUL - Eskilsminne IF 2  -      
OKTOBER 2019
 
05
13:00
lör
13:00    
Ryavallen C-plan 7-manna 2
Ekets GoIF - Ängelholms FF Blå  -      
 
12
11:30
lör
11:30    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Ängelholms FF BLÅ  -      
13
13:00
sön
13:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF GUL - Råå IF ljusblå  -      
 
_________________